Slider_parsaei

به وب‌سایت من خوش آمدید!

سلام. من «ابراهیم پارسایی» هستم! علاقه‌مند به هر آنچه در حوزه‌ی IT بگنجد …

با من بیشتر آشنا شوید

تقویم رنگ رنگی

تقویم رنگ رنگی…

image

در دنیای شلوغ و پلوغ امروزی اونقدر تعداد فعالیت ها زیاد شده که خیلی وقت ها فراموش می کنیم جزییاتی وجود داره که نپرداختن به اونها شیرینی زندگی رو کم می کنه…
چند روز پیش یه برنامه به نام تقویم رنگ رنگی دیدم که در توضیحاتش نوشته بود “هر روز متفاوت باشید!”
به نظر برنامه ناکارامدی میومد . ولی وقتی یکی دو روز گذشت و پیشنهاداتش رو دیدم ، به این نتیجه رسیدم که میتونه اندکی تاثیر مفید روی زندگی غیر مفید من داشته باشه!!

توضیحات به نقل از سایت ارائه دهنده:

اپلیکیشن تقویم رنگی رنگی، تقویمی برای سیستم های عامل اندروید است که در آن مخاطب با مناسبت های متفاوت و منحصر به فردی برای هر یک از روزهای سال مواجه می شود. در این تقویم، از مناسبت های معمولی و تکراری که درهر تقویم دیگری وجود دارد، خبری نیست. هدف از ارائه چنین تقویم متفاوتی، دادن ایده های جدید به مخاطبین، برای گذراندن روزهای سال، و درآمدن از روزمرگی و زندگی روتین است. رنگی رنگی قصد دارد “چگونه زندگی شاد و سالم به سبک خود داشتن” را بین مردمی که شاید دغدغه هایشان به قدری زیاد شده که وقت برای فکر کردن به لذت های کوچک زندگی ندارند، یادآوری کند.

کارهای گرافیکی این تقویم از تنوع رنگی بالایی برخوردار است، و همین تاثیر بسیاری در جذاب و شاد بودن این تقویم می گذارد. مناسبت ها طوری تعیین شده اند، که همه اقشار جامعه توانایی شرکت در آنها را داشته باشند. به عنوان مثال، “روز کتاب خواندن” یا “روز سلام کردن به رفتگرها”. این تقویم امکان به اشتراک گذاری هر یک از این روزها را در شبکه های اجتماعی متفاوت می دهد.

سایت رنگی رنگی ( www.rangirangi.com )، یک نشریه ی اینترنتی است که سعی دارد راه و روش داشتن یک زندگی شاد و بدون دغدغه، زندگی ای که در آن هر کس با هر شرایطی می تواند رضایت درونی را در خود ایجاد کند و برای داشتن روحیه ی قوی و مثبت، دلخوشی های کوچک و بزرگ و زندگی را جدی تر بگیرد.

این تقویم یک تقویم عادی نیست چون این نرم افزار با امکانات خود میتواند زندگی شما را دگرگون کند فقط کافیست تا به کارهایی که بهتون میگه عمل کنید
برای فهم بهتر مثلا امروز روز سینما است در این روز شما باید به سینما بروید یا روز با مزه ی دروغ نگفتن که باید در این روز دروغ نگید حتی اگه بسیار به ضرر شما باشه یا حتی دروغ از نوع مصلحتی هم باید کنار بزارید (اگرچه کار خیلی مشکلی است)
حالا فکر کنید چه عالی میشد که شما و دوستانتان این نرم افزار عالی رو بر روی گوشی خود داشته باشید
در این صورت در روز مثل بند رنگی باید بندهای کفش خود را  چند رنگ کنید که اگه همگی عمل کنید با دوستانتان یک جور میشوید یا روز پختن کیک که در این روز باید به پختن کیک بپردازید و حالا اگر که شما و دوستانتان این کار رو انجام بدید چه روزخوشمزه ای خواهید داشت
برخی از ویژگی ها:
محیط کاربری بی نظیر و بسیار جذاب
نمایش نوع روز به صورت بامزه، روحیه بخش و شاداب کننده
نمایش تقویم براساس روز، هفته و سال
قابلیت قرار گیری در نوار منو بالای گوشی جهت نمایش روز

image

لینک دانلود مستقیم برای اندروید

لینک کافه بازار